Mürekkep (Sıla Albüm)

Mürekkep (Sıla Albüm)


Üretici: Sony Müzik Türkiye
Türü: Pop
Dili: Türkçe
Yayın Tarihi: 05/05/2016
Albümdeki Eserler:
Lacivert
Ziyan


Can Dostum
Engerek
Afitap
Müstehcen
Yan Benimle
Bırak
Münferit
Kurşun
Günaydın Sevgilim
Albüm ile ilgili diğer bilgiler:
SILA “MÜREKKEP”İNİ DİNLEYİCİYLE BULUŞTURUYOR!
Sıla, sabırsızlıkla beklenen altıncı stüdyo albümü “Mürekkep”i müzikseverlerle buluşturuyor.
Geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada paylaştığı albüm teaserı ve kapak fotoğrafı ile hayranlarına albüm müjdesi veren Sıla, merakla beklenen yeni albümünü Sony Music Türkiye etiketiyle yayımlıyor.
Toplam 12 şarkıdan oluşan albümdeki tüm şarkı sözleri Sıla Gençoğlu’na ait. Bestelerin bir kısmı her zamanki gibi Efe Bahadır ortaklığında. Efe Bahadır' ın yanı sıra Fatih Ahıskalı da beste ortaklarından. “Yeni Ay” albümünde Bedük’le çalışan sanatçı, bu albümde de kuralını bozmuyor.
29 Nisan’da tüm dijital platformlarda ve SılaVEVO YouTube kanalında dinleyiciyle buluşacak olan albümün çıkış şarkısı “Afitap”ın müziği de Florent Boshnjaku imzası taşıyor. Albümde emeği geçen isimlerden biri düzenlemeleriyle İskender Paydaş. Diğer sürpriz aranjör isim de iki düzenlemesiyle Ozan Bayraşa. Yurt içi ve yurt dışında üç ayrı stüdyoda gerçekleştirilen kayıtların mixleri Arzu Alsan, Alp Turaç, Dimitris Mourras'a ait. Mastering de Sterling Sound 'ta Steve Fallone tarafından yapıldı. Albümün müzikal sürprizlerinden bir diğeri de Prag Filarmoni Orkestrası'nın bir şarkıdaki konukluğu.
“Mürekkep” albümünün fotoğrafları için Emre Ünal’ın objektifinin karşısına geçen Sıla, Cengiz Abazoğlu’nun hazırladığı kıyafetlerle yenilenmiş bir imaj sunumunda.
Albümün yayınlanmasının hemen ardından yurt içi ve yurt dışı albüm turnelerine başlayacak olan Sıla, “Mürekkep” albümüyle 6 Mayıs’ta tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde sizlerle!Mürekkep (Sıla Albüm) Yorumları

  • Avatar


Diğer Mürekkep (Sıla Albüm) Haberleri

İşleminiz sürüyor , lütfen bekleyin...