Doğuş Aklında Bulunsun Albümü İle Geliyor


ünlü sanatçı DOĞUŞ sessizliğini "Müzik kariyerimin en iyisi" olarak adlandırdığı ‘‘AKLINDA BULUNSUN ’’ albümü ile bozuyor.

1997 yılından bu yana çıkardığı sayısız hit şarkılarla adından söz ettiren sanatçının 18. stüdyo albümü AKLINDABULUNSUN sözü müziği kendisine ait 9 şarkı ve 2 versiyondan oluşmakta. Albümdeki şarkılar kadar albüm icin hazırlamış yeni imaj çalışması ile de çok konuşulacak.
Albümdeki eserlerden Mutluluklar Dilerim'in düzenlemesi ünlü aranjör ERDEM KINAY'a, albüme adını veren Aklında Bulunsun ve Hain'in düzenlemeleri SUAT AYDOĞAN'a, Araf, Beyazı Kırmızıya Vurun, Hoşgeldin ömrüme, Annem ve Ha Bugün Ha Yarına olmak üzere beş şarkının düzenlemeleri ilk 6 albümünde DOĞUŞ ile birçok hit şarkıda imzası bulunan CENK EROĞLU"na,Kızıyorum'un düzenlemesi ise çAĞLAR üNSALAN'a ait.
Aklında Bulunsun remix versiyonu TARIK İSTER ve albümün en iddialılarından olan Beyazı Kırmızıya Vurun adlı şarkıya'da başarıllı Dj MERT AYDIN bir remix versiyonunu çalıştı.
DOĞUŞ'un 18. Albümü olan AKLINDA BULUNSUN'un Yapım ve Menajerlik şirketi KARTİN PRODUCTİON dur.Yapımcılığını CAFER KARTIN ve Şirketin Genel Koordinatörü ve albümlerde Creative-Art Directorlüğünü 2000 yılından bu yana DOĞUŞ ile birçok başarılı işlerde buluşmuş olan C.öZKAN YILMAZ bu albüm çalışmasında tekrar üstlendi.
Albümdeki Eserler


Beyazı Kırmızıya Vurun
Araf
Aklında Bulunsun
Hain
Annem
Hoş Geldin ömrüme
Mutluluklar Dilerim
Kızıyorum
Ha Bugün Ha Yarına
Beyazı Kırmızıya Vurun REMIX
Aklında Bulunsun REMIXDoğuş Aklında Bulunsun Albümü İle Geliyor Yorumları

  • Avatar


Diğer Doğuş Aklında Bulunsun Albümü İle Geliyor Haberleri

İşleminiz sürüyor , lütfen bekleyin...