Ayla Çelik Ben Albüm 2016 Tanıtımı


Ayla çelik Ben

“BEN”İ DİNLEMEYE HAZIR MISINIZ?
Türk pop müziğine kazandırdığı hit şarkılarla tanınan ödüllü şarkı yazarı Ayla çelik, uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı yeni albümü “BEN” ile dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.
Geçtiğimiz hafta albümünün sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Erhan Bayrak’a ait olan "Aşk Şarkıları" klibini müzikseverlerin beğenisine sunan Ayla çelik, müzik dünyasında bomba etkisi yarattı. Yıllardır Ayla çelik’in kaleminden yazdığı şarkıları seslendiren sanatçı dostları, sevilen sanatçıyı sosyal medya üzerinden tebrik yağmuruna tuttu.
Ayla çelik’in 14 Ocak’ta müzik marketlerde yerini alacak olan “BEN” albümünde, versiyonlarla birlikte 10 şarkı yer alıyor. Albümdeki şarkıların çoğunun sözü ve müziği Ayla çelik imzası taşırken, albümde yer alan “Altın Sarısı”, “Osman” ve “Aynalı Dolap” şarkılarının bestelerinde ise Gökhan Tepe imzası bulunuyor. Albümde; Erhan Bayrak, Orhan Sancak, Mustafa Ceceli, Ozan çolakoğlu ve Miraç Kutlu gibi aranjörlerle çalışan Ayla çelik dinleyicilere bir düet sürprizi de yapıyor. ünlü şovmen Beyazıt öztürk ile “Bağdat” şarkısında düet yapan Ayla çelik, albümde bu şarkının iki versiyonunu da dinleyicilerin beğenisine sunuyor.
Prodüktörlüğünü Ayla çelik’in, müzik direktörlüğünü ise Erhan Bayrak’ın üstlendiği “BEN” albümünde Ayla çelik’in stil danışmanlığını Nevin Şahsuvaroğlu yaparken, güzel sanatçı albüm fotoğrafları için Jülide Güngör’ün objektifinin karşısına geçti.
Ayla çelik’in uzun zamandır merakla beklenen albümü “BEN” 14 Ocak Perşembe günü müzik marketlerdeki yerini alacak.
üretici:Sony Müzik


Türü:Pop
Yayın Tarihi:14/01/2016
Albümdeki Eserler:
Aşk Şarkıları
Bağdat
Altın Sarısı
Haberim Var
Aynalı Dolap
Osman
Aşk Şarkıları (Ozan çolakoğlu Versiyon)
Bağdat (Beyazıt öztürk Düet Versiyon)
Altın Sarısı (Mustafa Ceceli Versiyon)
Altın Sarısı (Miraç Kutlu Versiyon)
www.yenisarkisozu.net © 2010-2016Ayla Çelik Ben Albüm 2016 Tanıtımı Yorumları

  • Avatar


Diğer Ayla Çelik Ben Albüm 2016 Tanıtımı Haberleri

İşleminiz sürüyor , lütfen bekleyin...