2016 O Ses Türkiye Şampiyonu Emre Sertkaya Oldu.


Vee artık O Ses Türkiye macerası sona erdi. O Ses Türkiye’nin merakla beklenen şampiyonu belli oldu. Emre Sertkaya, Aziz Kiraz, Türkan Kürşat ve Tankurt’un finalde canlı SMS oylamasındaki yarışı son buldu. O Ses Türkiye 2016 şampiyonu kim oldu, O Ses Türkiye oylama sonuçları, O Ses Türkiye kim şampiyon oldu, O Ses Türkiye birincisi kim, O Ses Türkiye 2 Şubat şampiyon kim oldu, 2016 yılının en iyisi kim oldu, gibi merak edilen tüm soruların yanıtı alındı. İşte detaylar…

TV8’in en fenomen yarışma programlarından biri olan ve ‘İstisnalar kaideyi bozmaz’ misali neredeyse her yayınlandığı gün reyting birincisi olmayı başaran O Ses Türkiye’de koca bir sezon sona erdi. İşte bu koca sezon sonunda O Ses Türkiye birincisi kim oldu, O Ses Türkiye 2016 şampiyonu Emre mi, Türkan mı, Aziz Kiraz mı, O Ses Türkiye kim kazandı gibi soruların yanıtının belli olduğu final bölümü büyük heyecanla izlendi.

O SES TüRKİYE’DE İLK ELENEN İSİM TANKURT OLDU!

O Ses Türkiye final gecesinde yarışmacılar önce iki performans sergileyecek ve daha sonra bir kişi hayallerine veda edecekti. O Ses Türkiye finalinde ilk turu geçen isimler Gökhan ve Hakan özoğuz’un takımında Emre Sertkaya ve Türkan Kürşat ve Hadise’nin takımından Aziz Kiraz oldu. Ebru Gündeş’in yarışmacısı Tankurt ise elendi. Böylece geçen senenin şampiyonu Ebru Gündeş bu sene şampiyon olma fırsatını kaçırdı. 5 sezondur şampiyon olamayan Hadise’nin ise şampiyon olup olamayacağı heyecanı herkesi sarmıştı.

O SES TüRKİYE’DE İKİNCİ ELENEN İSİM KİM?

O Ses Türkiye’de Tankurt’tan sonra elenen isim Gökhan ve Hakan’ın takımından Türkan Kürşat oldu ve Emre Sertkaya Gökhan’ın takımından finale kalan isim oldu. Hadise’nin yarışmacısı Aziz Kiraz da finalist oldu ve O Ses Türkiye 2016’da iki finalistten biri Aziz Kiraz biri de Emre Sertkaya oldu. Hadise ve Gökhan&Hakan jürilerinden kim şampiyon oldu? İşte cevabı.İŞTE O SES TüRKİYE 2016 ŞAMPİYONU!

Ve işte beklenen an geldi. O Ses Türkiye Final bölümü yine Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekranlarımıza geldi. O Ses Türkiye’de Acun Ilıcalı'ya zarf ulaştı. Aziz Kiraz mı, Emre Sertkaya mı, Türkan Kürşat mı kim şampiyon oldu sorusunun cevabı alındı. Acun yine heyecanlandırdı uzun bir süre O Ses Türkiye’nin meşhur heyecan müziği eşliğinde.

O Ses Türkiye büyük bir sezon sonunda büyük finalde karşılaşan iki finalistten geceyi seyircilerin kullandıkları SMS'lerde daha çok oy alarak, bu büyük sezonu birinci (1.) olarak bitiren, O Ses Türkiye şampiyonu; EMRE SERTKAYA2016 O Ses Türkiye Şampiyonu Emre Sertkaya Oldu. Yorumları

  • Avatar


Diğer 2016 O Ses Türkiye Şampiyonu Emre Sertkaya Oldu. Haberleri

İşleminiz sürüyor , lütfen bekleyin...